Найнеймовірніші книги світу

Серед книг є справжні витвори мистецтва, які ніколи не втратять свого значення. Щодня люди стикаються з книгами. Це дивовижне чудо світу, яке знайоме кожному з нас і ми так звикли до цього творіння людства, що рідко замислюємося над його цінністю. А чудо це завжди під рукою і як справжній друг, готовий в будь — яку хвилину прийти на допомогу – навчити, порадити, розповісти.

Книга — невмирущий духовний досвід людства. Серед нас немає людей, які б не були вдячні й зобов`язані книзі за те, що вона щоденно дає нашому серцю неоціненну духовну силу й естетичну насолоду, без чого ми просто не були б тими, хто ми є. “Велика ж бо користь людині буває від учення книжного. Книги – це ріки, що напоюють світ, це джерело мудрості”, — писав Літописець. Це найбільш повне і всеосяжне вираження культури людства.

Сьогодні все частіше люди мають справу з електронними книгами. Однак, серед друкованих видань зустрічаються такі поліграфічні шедеври, пройти повз яких складно. Їх читають, збирають для колекції, дарують, тим більше гарна книга завжди вважалася найкращим подарунком.

Кажуть, що не можна судити книгу по обкладинці, і це вірне твердження. Ми пропонуємо Вам переглянути дизайнерські книги, які змінять ваше уявлення про обкладинки, та й про книги в цілому.