19 травня в Черкаському комерційному технікумі, на відзначення Дня науки була проведена студентська науково-практична конференція «Творча праця – шлях до успіху». Про значення творчо-пошукової, дослідницької роботи при підготовці майбутніх висококваліфікованих фахівців здатних до пошуку нестандартних шляхів вирішення поставлених завдань, креативних ідей йшлося у вступному слові заступника директора з навчальної роботи Козиряцької Наталії Анатоліївни. До творчо-пошукової роботи у технікумі були залучені студенти усіх спеціальностей ще на початку навчального року. У квітні місяці на засіданнях циклових комісій було визначено найкращі, найцікавіші і найдосконаліші роботи, що і були представлені на конференції.

Творчо-пошукову роботу на тему: «Михайло Грушевський – перший Президент України», підготувала студентка І курсу спеціальності «Виробництво харчової продукції» групи ВХП-15 Метейко Каріна, керівник: Радзюн Олександр Володимирович. Колективну творчо-пошукову роботу на тему: «Організація харчування та обслуговування учнів у загальноосвітнії школах» представляли студентка групи ВХП-11 Смірнова Катерина та студентка групи ВХП-12 Данильчук Анастасія. Творчо-пошукову роботу «Аналіз безпечності рибної сировини Кременчуцького водосховища» підготувала студентка групи ТКД-7 Андрієнко Олеся, керівник: Крикуненко Людмила Олександрівна.

Творчо-пошукову роботу «Аналіз продуктивності праці працівників ТОВ Фудпленет «ГрандМаракет» за 2015 рік підготувала студентка ІІІ курсу групи ТКД-7   Рец  Тетяна, керівник: Мартиненко Галина Миколаївна. Творчо-пошукову роботу «Фізичне виховання – компонент всебічного розвитку особистості», підготувала студентка ІІІ курсу спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» групи ТКД-7 Шевченко Поліна, керівник: Решетніков Сергій Миколайович. Творчо-пошукову роботу «Соціальна профілактика інтернет-залежності у студентському середовищі», підготувала студентка ІІІ курсу спеціальності «Соціальна робота» групи СП-3 Груба Діана, керівник: Відьменко Марія Олексіївна.

Також в цей день студенти, викладачі та працівники технікуму долучилися до Всесвітнього дня вишиванки – міжнародного свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.