У рамках року математичної освіти в Україні студенти нашого технікуму активно долучаються до всіх заходів щодо популяризації математики, бо розуміють, що математична компетентність є базовою і без неї неможливо побудувати успішне життя – насамперед професійне і життя суспільства загалом.

Обчислюй і перемагай! Саме під таким гаслом пройшов математичний конкурс з усного рахунку серед студентів І курсу, які навчаються у технікумі на базі 9 класів.

Обчислювальні навички є одними із основних не тільки у вивченні математики чи інших навчальних дисциплін, а й у повсякденному житті. А тому взяти участь в інтелектуальному конкурсі із швидкого математичного мислення було чимало охочих.

Кожний учасник конкурсу проходив поетапне виконання прикладів на арифметичні дії: додавання, віднімання, множення і ділення з натуральними числами без використання обчислювальної техніки.

Інтрига щодо майбутнього переможця зберігалася до останнього моменту, адже кінцевий результат учасника визначався сумою правильних відповідей на кожному етапі конкурсу.

Дипломами  були нагороджені:

за І місце – Веремієнко Дар’я, студентка групи ХТфб-2-09-20;

за ІІ місце – Чепур Антон, студент групи Тфб-1-09-20;

за ІІІ місце – Батир Валентина, студентка групи ХТфб-1-09-20.

Активну участь у проведенні та суддівстві конкурсу взяли студенти ІІ курсу, які вже закінчили вивчення шкільного курсу математики та курсу вищої математики.

Доступність інформації, її безмежність і швидкоплинність, можливість у будь-яку секунду дізнатися те, що цікавить і навіть більше, – основні ознаки  інформаційного середовища, у яке занурюється сучасна людина.

Студенти нашого коледжу завжди йдуть «у ногу» з часом та, щоб не розгубитися у такому потужному інформаційному просторі, постійно вдосконалюють уміння і навички роботи з тематичною інформацією.

У Рік математичної освіти в Україні студенти технікуму із задоволенням занурилися в інформацію математичного характеру та свої дослідження, власні відкриття, математичні факти, історичні відомості, корисний і цікавий матеріал відобразили у стіннівках і газетах, перетворивши вестибюль коледжу у справжній «Математичний вернісаж».