Щорічно в нашому навчальному закладі усі студенти, які навчаються на основі базової загальної середньої освіти беруть участь в он-лайн  олімпіаді з англійської мови.

Як показує багаторічний досвід, проведення олімпіад з іноземних мов підвищує навчальну мотивацію здобувачів освіти, підсилює змагальну складову навчального процесу, сприяє популяризації вивчення іноземних мов, готує студентів до успішного спілкування на міжнародному рівні.

Переможцями IX Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з англійської мови, яка відбулася з 19.04 по 25.05 21р., стали четверо студентів Черкаського комерційного технікуму: дипломи ІІ ступеня отримала Лаптєва Анастасія, студентка групи СПфб-1-09-20 (викладач Дрогоман О.А.); дипломи ІІІ ступеня отримали студенти: Гахов Нікіта, студент групи ПТфб-1-09-20 (викладач Голуб О.А.), Шарова Анастасія, студентка групи ХТфб-2-09-20 (викладач Голуб О.А.), Павлюк Катерина, студентка групи Тфб-1-09-20 (викладач Дрогоман О.А.). Вітаємо учасників, переможців та викладачів і бажаємо успіхів у наступних етапах олімпіади.