13 квітня у групі ХТ-10 технологічного відділення коледжу пройшла виховна онлайн година з теми: «Благовіщення Пресвятої Богородиці. Народні свята квітня». Метою подібних виховних заходів є формування відчуття єдності людського роду, значущості сталих загальнолюдських моральних норм і цінностей, окрім того студенти ознайомилися з історією походження та традиціями святкування весняних свят нашого народу. Рід український прекрасний і сильний духовністю. Пращури наші відбирали найцінніші надбання, збагачуючи їх, і бережливо передавали з покоління до покоління. Всі творчі сили людини були спрямовані на зміцнення сім’ї, свого роду. Отож не забудьмо свого прямого обов’язку і продовжимо справу наших предків.