Пам’ятаймо Чорнобильський квітень!

Минуло 35 років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої  землі. Цей день  завжди буде об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

Чи знаєш ти, світе,

як сиво ридає полин,

Як тяжко, як тужно

моєму народу болить!

Ці слова стали епіграфом до тематичної години «Пам’ятаймо Чорнобильський квітень», проведеної  Тищенко О.Л. у групах Т-6 та Тфб-2, присвяченій пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Розглядали про причини та масштаби трагедії, намагаючись відновити ті страшні події 26 квітня 1986 року і визначити наслідки для людства. Студенти декламували вірші, переглянули документальній фільм «Чорнобиль Життя у мертвому місті». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять пожежників та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи свої здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.