Патріотичне виховання молоді є одним із сьогоднішніх пріоритетів  у виховній роботі Черкаського комерційного технікуму. Тож студентство І і ІІ курсів із задоволенням і цікавістю відгукнулися на запрошення засновника «Патріотичного музею АТО» Олексія Святенка відвідати його заклад. Музей вражає сотнями речей із зони гібридної війни, і кожна з них має свою історію. Це і зрешечений отворами від куль запеклих боїв на сході України автомобіль, патріотична і солдатська символіка, одяг, особисті речі, світлини солдат…  Унікальність експозицій полягає ще в тому, що до кожного експоната можна доторкнутися, потримати в руках, приміряти на себе, відчути холод металу і важкість зброї, долучитися бодай доторком до нелегкої місії українського воїна-захисника. Розповідь-екскурсія Олексія Святенка, який сам неодноразово перебував у зоні АТО як волонтер,  додала відвідувачам музею бойового настрою в оцінюванні сучасних подій. 

«Коли ми дізнаємося про війну з фільмів чи навіть теленовин – це не так проймає, як побачене сьогодні в музеї. Спілкування з Олексієм Святенко, який як волонтер, неодноразово відвідував зону АТО, його емоційні і живі розповіді, історія, яку можна відчути на дотик – усе це справляє неабияке враження і назавжди залишиться в нашій пам’яті», – відзначили студентки групи СП-10 Сметана Вікторія і Згура Анастасія.

Адміністрація і студентство  Черкаського комерційного технікуму висловлює щиру подяку Святенку Олексію за створення такого музею, цікаві і змістовні екскурсії, що сприяє військово-патріотичному вихованню нашої молоді, увічненню пам’яті полеглих у зоні АТО.