Кожного року студентський парламент Черкаського комерційного технікуму організовує зустрічі з мешканцями дитячих будинків. Цей рік не був виключенням. Напередодні  чудового і казкового свята – дня Святого Миколая, студенти технікуму відвідали Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей під назвою «Теплий дім». В цьому закладі знаходиться 40 дітей віком від 3 до 18 років, які, нажаль, не знають батьківської любові та турботи. Саме тому, студенти комерційного технікуму вирішили подарувати цим дітям частинку свого серця.

На зібрані, після проведеного 26 листопада у технікумі Дня благодійності кошти було закуплено необхідне канцелярське приладдя: альбоми, олівці, фарби, пензлі, пластилін та інше, а також засоби особистої гігієни: шампуні, мило, серветки, все те, чого потребуюсь діти в реабілітаційному центрі.

Проте, хто з дітей не любить іграшки та солодощі? Тому студенти також подарували дітям багато м’яких іграшок, цукерок та печива. Діти були дуже задоволені такими подарунками!

Протягом трьох годин студенти спілкувалися та гралися з дітьми різного віку, а також з деякими обмінялися номерами телефонів, для того, щоб підтримувати дітей у їх важкі хвилини.

Сподіваємося, що кожен з цих чудових діток, все ж таки, знайде свою сім’ю та буде щасливим!

Довідка: У 1997 році з метою надання допомоги дітям, які опинились в складних життєвих обставинах, в області був створений Черкаський обласний притулок для дітей. За 16 років існування в закладі отримали соціальний захист майже 7 тис. дітей віком від 3 до 18 років. У вересні 2012 року на базі обласного притулку для дітей створено  комунальний заклад «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Черкаської обласної ради. Серед жителів області центр відомий як установа, яка має назву  «Теплий дім».