28 травня студенти спеціальності «Туристичне обслуговування» здійснили незабутню подорож за маршрутом: дендрологічний парк «Олександрія» (м. Біла Церква) – ландшафтний парк «Буки» (Київська обл.).

Під час екскурсії по вражаючому ландшафтному парку присутні побачили знаменитий київський фонтан з Майдану Незалежності, незвичайний храмовий комплекс, водоспади, фонтани, альтанки, численні скульптури і багато іншого.

Парк «Олександрія» вразила гармонійним поєднанням творінь природи і рук людських. Поляна з віковим дубом-господарем плавно переходить в квіткові клумби; зарості екзотичних рослин поступаються майданчику із колонадою «Ехо», що має унікальні акустичні особливості; струмочки із водоспадами в ярах впадають в озера з лебедями і качками. Такі поєднання у парку «Олександрія» туристи зустрічали за кожним поворотом стежки.

Студенти не лише здійснили оглядову екскурсію, а й оцінювали майстерність екскурсовода, методику проведення екскурсії та відпрацьовували практичні навички з техніки ведення автобусної екскурсії.

Мандрівка залишила приємні спогади у студентів та викликала бажання й надалі пізнавати неперевершені куточки нашої Батьківщини!