З 11.05. по 30.06.2021 року студенти ІІІ курсу спеціальності «Туризм»  проходили технологічну практику. Базами практики стали туристичні підприємства міста Черкаси та Черкаської області, а саме: туроператор «НАМІ», туристичні агенції «TUI», «Агенція гарячих путівок», «Магнолія», «Інтерконтакт», «Vanilla Sky», «Пітбуль Тур», «Відпочивай тур», «Вектортур», компанія «Exit-UA».

На практиці студенти змогли застосувати теоретичні знання, отримані в процесі навчання. За час проходження технологічної практики студенти набули навичок організації рекламної діяльності на туристичних підприємствах, отримали практичні навички з продажу турів, а також обслуговування клієнтів, приймали активну участь у вирішенні проблемних питань з покращення роботи туристичних підприємств. Підсумком технологічної практики став захист звітів, під час якого кожен студент презентував розроблений тур.

Хочеться вірити, що практика для студентів спеціальності «Туризм» надовго залишить яскраві враження і теплі почуття, а також стане ще одним кроком на шляху до успіху!