Офіціант — одна з найпоширеніших професій у сфері обслуговування. Саме він створює гостинну атмосферу в залі, щоб клієнти були задоволені та поверталися в заклад знову й знову. Правила сервірування столу – це розташування посуду, приборів, страв і вибір декору на столі так, щоб гостям було комфортно, зручно і приємно проводити час за столом. Для грамотного оформлення столу у  ресторані  необхідно керуватися загальноприйнятими правилами сервірування. Якщо правильно сервірувати стіл, тоді свято буде яскравіше і ефектніше. Студенти  Черкаського коледжу  ХТБ технологічного відділення закріплюють професійні знання на практичних заняттях з дисципліни «Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства»  та  відпрацьовують вміння правильного сервірування столу до визначених святкових подій.