Молодіжний ресурсний центр запускає новий проект «Паспорт волонтера». Головна мета – активізувати молодь, розвинути лідерські здібності кожного учасника та підтримати молодіжні ініціативи.

Черкаський комерційний технікум був першим закладом, де відбулась довгоочікувана подія — презентація проекту «Паспорт Волонтера»!  Студенти технікуму дізнались про безліч можливостей, що чекають їх, коли вони стануть частиною «Команди Волонтерів», яка прагне змін та нових ідей. В результаті проекту  сформується  спільнота молодих людей, готових змінювати світ навколо.

Що ж це таке паспорт волонтера? Це документ,  де фіксується вся волонтерська діяльність особи. Бажаючі отримати паспорт реєструються  та вносяться в єдину електронну базу Молодіжного ресурсного центру. Завдяки цьому вони перші дізнаються про різноманітні благодійні та громадські заходи, де потрібна волонтерська допомога.

На основі інформації, яка буде фіксуватись в паспорті волонтера, Молодіжний ресурсний центр буде надавати приємні бонуси від популярних розважальних  черкаських закладів, тим самим заохочуючи молодь до благодійних заходів. Це своєрідна  дяка за їх активну життєву позицію та внесок у спільну справу.