Про культурний туризм

         Культурний туризм — це популярний вид туризму, пов’язаний з відвідуванням славнозвісних пам’яток архітектури і мистецтва, історико-культурних заповідників, включно з ландшафтом, музеїв, фольклорних, музичних, театралізованих фестивалів і різноманітних виставок, релігійних свят. Формою культурного туризму є й освітній туризм, зокрема, з метою практичного  освоєння знань з іноземних мов, а також з ціллю пізнання сучасного культурного середовища місця відвідування.  Культурний туризм розглядають  сучасний і давній, бо свого часу з освітянською метою знамениті  митці, інженери-будівельники, письменники, лікарі відправлялись у далекі подорожі до розвинутих країн, щоб потім повернутись на батьківщину і з набутим знанням вдосконалити матеріальну і духовну культуру свого суспільства.

         На нашій спеціальності «Туризм» майбутні фахівці пізнають особливості культурного туризму, його пропозиції і збут у світовій індустрії туризму як динамічній галузі економіки ХХІ ст. Вже під час навчання у студентів формуються навички професійно спрямовувати  власне дозвілля і дозвілля своїх рідних та друзів на культурний туризм для ознайомлення і пізнання культурного надбання різних етносів і держав. Цьому допомагає прагнення дарувати та отримувати тривалі естетичні позитивні відчуття від того, що можна доторкнутися до визначних пам’яток архітектурно-мистецької спадщини інших країн. Наприклад, долучаючись до вивчення світових шедеврів архітектури: Колізей у Римі, готичний собор у Бургосі, Тріумфальна арка в Парижі — в якості навчального матеріалу, майбутні фахівці у галузі туризму оволодівають раціональним використанням попиту на культурну спадщину, організовуючи послуги у сфері туризму.

         Отже, запрошуємо до нашої спеціальності «Туризм» на навчання всіх, хто бажає проектувати туристські маршрути не тільки в межах рідного краю та України, але й виходячи на рівень культурного туризму у світовому масштабі.