Практичне навчання для студента – найкраща можливість випробувати себе за обраною спеціальністю. Воно спрямоване на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами під час навчання, набуття і удосконалення практичних навичок і умінь.

Студентів групи Т-5 гостинно приймали працівники туристичних підприємств м. Черкаси: «TUI», «Намі», «Від Краю – до Краю», «Пітбуль тур», «Агенція Гарячих Путівок», «Відпочивай тур», «Vanilla sky», «Фламінго», де вони познайомились з особливостями роботи підприємств, специфікою туристичних напрямків, родзинками діяльності на ринку туристичних послуг.

За час проходження  практики студенти набули навичок організації рекламної діяльності на туристичних підприємствах, отримали практичні навички з продажу турів, а також обслуговування клієнтів, приймали активну участь у вирішенні проблемних питань з покращення роботи туристичних підприємств. На захисті звітів з практики студенти представили власний варіант розроблених турів до Ізраїлю, Туреччини, Єгипту, Чехії, США, Китаю, Франції, Болгарії, ПАР та Україною.

Отриманий практичний досвід застосування спеціальних знань та комунікативних навичок, обов’язково стануть студентам у пригоді на шляху кар’єрного зростання та професійного удосконалення.