Роберт Стівенсон – майстер пригодницьких творів

 13 листопада виповнюється 170 років від дня народження Роберта Льюїса Стівенсона, 1850-1894, британського письменника, автора пригодницьких книг.

Роберт Льюїс Стівенсон — великий британський письменник і поет, автор всесвітньо відомого роману «Острів скарбів», а також безлічі інших чудових творів.

Життя письменника Стівенсона було нелегким і коротким. Гостре захворювання бронхів змусило його страждати з дитинства і до кінця днів. Та, незважаючи на це, в його душі горів вогонь життєлюба. Розпалений він був, з одного боку, юнацькою уявою, з іншого – пристрастю до читання. Закохавшись у мандри і пригоди, Стівенсон знаходить у собі сили долати фізичне нездоров’я і присвячує своє життя подорожам та знайомству з невідомими країнами.

Ця людина-легенда, яка прожила лише сорок чотири роки, навіть зі своєї біографії зуміла створити захоплюючий роман. Мандруючи на вітрильному «Срібному кораблі» південними морями, він навіки знайшов свій «острів скарбів» на Самоа в Тихому океані. Завдяки Стівенсону цей далекий острів став духовним центром і місцем літературного паломництва.