«Сім’я – безцінний скарб людини»

Сьогодні, 15 травня, вся країна відзначає Міжнародний день сім’ї – день наших з Вами родин.

Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. У сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

14 травня у групах Т-6 та ПТ-7 відбулася онлайн виховна година на тему «Сім’я – безцінний скарб людини». Класний керівник Тищенко О. Л. ознайомила студентів з історією свята та продемонструвала відео із музичними композиціями про родину, сім’ю. Студенти пригадали прислів’я та приказки, пов’язані з родиною, презентували проекти «Портрет моєї сім’ї» та поділилися своїми сімейними традиціями.

Із сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.

Отже, відроджуймо родинні звичаї, прищеплюймо нашим дітям любов і повагу до найсвятішого – до родини!

У Міжнародний день сім’ї хочемо побажати Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків. Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї.