26 травня студенти спеціальності «Туризм» у супроводі викладача спеціальних дисциплін туристичного спрямування Тищенко О.Л. відвідали Національний дендрологічний парк у м.Умань «Софіївка».

Екскурсанти здійснили захоплюючу мандрівку до Умані, щоб на власні очі побачити туристичну перлину України – чудо під назвою «Софіївський парк», з його дзеркальними ставками і фантастичними скульптурами, дивовижними краєвидами і казковими гротами. Ландшафтний дендропарк «Софіївка» вже більше 200 років вражає, дивує і вчить любити красу навколишнього середовища. Це чудове місце для романтичних побачень і освідчення в коханні, адже сам парк народжений любов’ю і є розкішним подарунком графа Потоцького своїй дружині-красуні Софії.

Створений як гімн юності та красі, який водночас оспівує кохання до однієї з найгарніших жінок своєї епохи, парк Софіївка в Умані вразив екскурсантів гармонією та особливою атмосферою, дивовижними фактами та легендами.

Загалом поїздкою усі залишились задоволені! Усі привезли додому купу гарних фотографій та яскравих емоцій. Поїздка вдалась на славу! Дякуємо усім учасникам екскурсії та бажаємо так зустрічатися якнайчастіше.