Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму та День туризму в Україні.

Це свято не тільки працівників туристичних агентств, готелів і музеїв, екскурсоводів. Його відзначають всі, хто хоча б раз в житті подорожував, причому не тільки в далекі країни, а й брав участь у походах по місцевих визначних пам’ятках, відпочивав в наметах⛺, співав пісні під гітару🎸 біля вогнища🔥 або відвідував музеї. Тобто це свято кожного з нас🎉

Студенти та викладачі ЧФКХТБ теж долучилися до святкування Всесвітнього дня туризму. Для всіх студентів коледжу була підготовлена інформаційна радіогазета, вікторина «Мандруємо світом», перемогу в якій здобула студентка групи Т-5 Ситник Анастасія, он-лайн фотоконкурс «Туризм – моя стихія», де за кількістю голосів одностайну перемогу отримав студент групи Т-5 Гайдамака Роман🏆, а впродовж дня всі бажаючі могли ознайомитися з експонатами виставки туристичних сувеніри «З усього світу».

Переможці конкурсів та найактивніші учасники отримали заохочувальні призи🎁.

Тож щиро вітаємо всіх із Всесвітнім днем туризму! Бажаємо постійно відкривати для себе світ  з різних сторін, подорожувати, знаходити нових друзів і місця, де душа наповнюється захватом. Нехай краса сил природи і людських рук в різних куточках планети надихає на розвиток, змінює світогляд, дарує серцю радість і гармонію💙💛!