Черкаський комерційний технікум дуже уважно ставиться до всіх питань, пов’язаних з початком професійної кар’єри студентів, з проведенням практик та стажувань.

В цьому навчальному році також продовжує розширюватися географія проходження літніх стажувань студентами спеціальності «Туризм». Так,  студентка групи ТО-7 Миколенко Каріна-Софія проходить стажування на базі туристичного підприємства «TAT TRAVEL», що розташоване в місті Хургада у Єгипті. Студенти груп Т-2 Бондаренко Оксана, Крупська Яна, Корнієнко Артем і Т-4 Тараненко Ольга і Карбан Каріна проходять стажування у Болгарії у м.  Каварна у готельному комплексі «Роял Бей»  і «Роял Гранд». Студентки групи Т-1 Таран Анастасія та Жура Вікторія проходять стажування на узбережжі Чорного моря у Залізному порту Херсонської області. Судент групи Т-4 Дубовіч Олександр проходить стажування у м. Київ у готелі «Хаят Рідженсі»*****.

Студенти мають можливість на практиці застосувати набуті знання, отримати реальний досвід в туристичній сфері в рамках програми культурного обміну з наданням оплачуваної роботи.

Отримання досвіду роботи в закладах туристичної інфраструктури – тільки перший щабель кар’єрних сходів для цих юнаків та дівчат, які вирішили присвятити себе підкоренню вершин туристичного бізнесу. У такі приємні моменти стають особливо важливими перші особисті реальні дії, враження, – все, з чого складається професійний досвід.