Студентство – це рушійна сила  коледжу, яка щорічно поповнюється новими представниками – першокурсниками. У закладі відбувся захід «Посвята в першокурсники». Це захід для тих 175 розумних, активних, цілеспрямованих молодих людей, які зробили свій правильний життєвий крок у доросле професійне життя – вступили на навчання до Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу.

В урочистій святковій атмосфері першокурсників привітали  від імені всіх класних керівників й викладачів Бондар С.В. та Башей О.О., жартівливий «наказ» від старшокурсників оголосили члени студради коледжу Параніна А. й Згарський О. На святі представниками студентів І курсу була проголошена «Клятва першокурсника».

Найочікуванішими хвилинами заходу було вітання від директорки Крикуненко Л.О. та вручення студентських квитків першокурсникам. Сподіваємось, що це свято надовго запам’ятається всім та буде добрим початком успішного студентського життя наших першокурсників.

Відповідно плану роботи коледжу на початку нового навчального року було проведено студентську звітно-виборну конференцію, на якій розглянули такі питання:

1.Затвердження «Положення про студентське самоврядування Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу».

  1. Звіт про роботу студентської ради навчального закладу у 2020-2021 н.р.
  2. Затвердження нового складу виборного органу студентського самоврядування на новий навчальний рік.
  3. Вибори голови студентського самоврядування.

Робота конференції пройшла організовано й по-діловому. У зв’язку з перейменуванням навчального закладу було розглянуто й одноголосно  затверджено нове «Положення про студентське самоврядування Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу».

Із звітом про роботу студентської ради навчального закладу у 2020-2021 н.р. виступила перед делегатами конференції член студради  Канівець Д. (група ХТ-11). Роботу виборного органу студентського самоврядування 2020-2021 н.р. було визнано задовільною. В обговоренні  взяли участь директор коледжу Крикуненко Л.О. та заступник директора   з виховної роботи Гущина А.В.

На конференції затверджено новий склад виборного органу студентського самоврядування коледжу, до якого ввійшли представники всіх навчальних груп. Також більшістю голосів обрано нову голову студради – Параніну Анну, студентку ІІІ курсу спеціальності «Туризм».

Участь у роботі студентського самоврядування  дає можливість активним здобувачам освіти  проявити себе, набути організаторських вмінь,  реалізовувати себе у суспільному й студентському житті, відповідально ставитись до своїх обов’язків.

Бажаємо новообраній голові студради  Параніній Анні та її команді однодумців успіхів у діяльності студентського самоврядування: цікавих ідей, можливостей їх втілення та позитивних результатів у роботі!!!