«Я тебе кохаю»  – три слова, які обєднують світ. Ці слова звучать всюди, а 14 лютого вони лунають у сотні раз частіше. Кожен знає, що 14 лютого – День святого Валентина,  день  всіх закоханих сердець нашого світу.  Це свято, без сумніву, вже набуло всеохоплюючого характеру і зайняло своє  місце і в нашій країні. І це не дивно, адже як можна залишитися байдужим  до  такої  ніжної  і  романтичної традиції дарувати в цей день любов, тепло, турботу і ласку коханій людині?

До Дня Святого Валентина в технікумі  пройшли  святкові  заходи  «Світом править любов» та «Серця двох». А ввечері студентська рада технікуму організувала для всіх бажаючих святкову дискотеку.

Учасниками  конкурсно-розважального  заходу «Світом править любов»  стали студенти І курсів  усіх  спеціальностей технікуму.   У програмі святкового дійства було чимало різноманітних конкурсів, де учасники мали змогу продемонструвати винахідливість, креативність та кмітливість, а також пролунали  музичні вітання  від Жури Вікторії та випускниці технікуму Леонської Аліни.

За рішенням журі Валентиною та Валентином святкового  конкурсу  стали студенти І курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»  Позднякова Марина та Мішкуров Дмитро, які отримали від адміністрації технікуму кошти на романтичну вечерю. А всі пари  були нагороджені солодкими подарунками  від профкому технікуму.

15 лютого культмасовим сектором Ради студентського гуртожитку було проведено конкурс «Серця двох». Юні пари учасників показали глядачам, як вишукано і оригінально можна показати свою прихильність і симпатію до своєї половинки, якими словами висловити компліменти та ін. У дружному колі студентської родини серед трьох пар учасників була визначена «Ідеальна пара» гуртожитку – це Репич Марія та Савоста Назар. Всі учасники були нагороджені дипломами та подарунками.

Закохуватися і кохати ніколи не пізно, тим паче коли тобі 16-20 років. Отож всіх вітаємо із святом Закоханих! Кохання, взаємних приємних почуттів та хорошого настрою всім!