Радісно і по-святковому урочисто прийшов Першовересень до Черкаського комерційного технікуму. Розпочався він традиційно лінійкою з нагоди Дня Знань та нового 2016-2017 навчального року.

За доброю традицією на святковій лінійці студенти старших курсів, колектив педагогів та працівників технікуму, гості і батьки оплесками зустріли нове поповнення – 10 груп першокурсників, які разом зі своїми класними керівниками зайняли своє почесне місце.

З вітальними словами до всіх присутніх звернувся директор технікуму В’язовік Володимир Вікторович, який побажав студентам віри у свої сили, наснаги в навчанні та успіхів у студентських справах. 174-ом першокурсникам директор вручив студентські квитки, які з першого дня навчання засвідчили почесний статус – студент Черкаського комерційного технікуму. Всім присутнім Володимир Вікторович побажав міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення, наполегливості у праці та навчанні, миру та благополуччя.

Бажання впевнено йти до своєї мети, професійних злетів і досягнень, успішного закінчення технікуму висловив у своєму виступі почесний гість свята Крижанівський Андрій, випускник технікуму, провідний технолог ресторану «Італійський дворик», незмінний ведучий авторської телепрограми «Кулінарія від Андрія» на телеканалі «Рось». Символічний ключ до знань вручила першокурсникам заступник директора з навчальної роботи Козиряцька Наталія Анатоліївна.

На лінійці були відзначені грамотами та подяками найкращі студенти технікуму, які у минулому навчальному році брали активну участь у студентських конференціях, спортивних змаганнях, загальнотехнікумівських заходах.

З духовними настановами і побажаннями успішного навчального року для всього колективу технікуму звернувся у своїй проповіді протоієрей Олександр, настоятель приходу в честь ікони Божої Матері Пентонаса.

Продовжився День Знань у технікумі першою лекцією, присвяченою 25-тиріччю Незалежності України.