Мій рідний край,
Моя земля, моя родина
Нас всіх єднає пісня
Українська, солов’їна!

Українська пісня! Вона – найкоротший шлях до нашого серця, сповнений любові до рідного краю, до батьківської землі, до матері!

Справді щирою і зворушливою була зустріч із українською піснею, яку організували студенти першого курсу групи ХТ-4.

По-новому були представленні пісні, які вже роками переспівані різними виконавцями, але й сьогодні залишаються актуальними та багатьма давно вже вважаються народними: «Пісня про матір», «Чорнобривці», «Черемшина», «Місто спить …», «Два кольори», «Червона рута».

Захоплюючою була подорож історичними пісенними стежками України через ознайомлення із історіями народження пісень, їх авторами і композиторами!

Нікого не залишили байдужими відеозаписи виступів перших виконавців тих пісень, які звучали на святі, єдиного для українців інтерв’ю із українською співачкою американського походження Квіткою Цісик та звучання пісні із космосу.

Всі мали чудову нагоду насолодитися виступами наших студентів: Лисенко Дар’ї (СП-5), Топчій Дар’ї (ХТ-1), Машкаренко Маргарити (ПТ-1), Несват Єлизавети (СП-6), Спіркіної Альони (СП-6) та Ірванець Даріни (ПТ-3).

Українська пісня знову об’єднала різновікову студентську та викладацьку аудиторію, подарувала хороший настрій та сподівання на щасливе майбутнє!