Технологічна практика студентів спеціальності «Туризм»

Кожна людина здобуває освіту, маючи за мету навчитися чомусь новому. Вивчаючи різні предмети, вона прагне отримати кваліфікацію, яка з часом дасть можливість реалізувати себе в якості успішної людини. Всі знання шукають своє практичне застосування.

Студенти групи Т-5 спеціальності «Туризм» розпочали проходити технологічну практику на базі туристичних підприємств міста Черкаси та Черкаської області, а саме: туроператор «НАМІ», туристичні агенції «TUI», «Агенція гарячих путівок», «Магнолія», «Інтерконтакт», «Vanilla Sky», «Пітбуль Тур», «Відпочивай тур», «Вектортур», компанія «Exit-UA».

Сподіваємось, що технологічна практика для студентів стане успішним досвідом для майбутньої професійної діяльності в галузі туризму.