Тижневик циклової комісії

спеціальних дисциплін туристичного спрямування  

        З 26 до 30 квітня проходив тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування.

В рамках тижневика студенти, викладачі та працівники коледжу мали змогу ознайомитись зі специфікою роботи працівників туристичної сфери, дізнатись про сучасні види відпочинку та спорту, сформувати позитивне ставлення до здорового способу життя.

Щодня на великій перерві можна було здійснити віртуальні мандрівки найцікавішими місцями нашої планети та обрати наймальовничіші маршрути для відпочинку в Україні  та світі.

 Під час тижневика були проведені олімпіади з навчальних дисциплін, переможцями яких стали:

  • «Організація готельного обслуговування»: І місце – Безрук Юлія, гр.Т-6;

ІІ – Юзефович Поліна, гр.Т-6; ІІІ – Мазуревич Анастасія, гр.Тфб-2.

  • «Туристичне краєзнавство» — І місце – Макаренко Світлана, гр.Т-5; ІІ – Гриб Катерина, гр.Т-5; ІІІ – Троян Денис, гр.Т-5; ІІІ – Гайдамака Роман, гр.Т-5
  • «Іноземна мова професійного спрямування» — І місце – Шустрова Айя; гр.Т-5,

 ІІ – Троян Денис; гр.Т-5, ІІІ — Безрук Юлія, гр.Т-6

  • «Іноземна мова» — І місце – Гахов Нікіта, гр.ПТфб-1; ІІ – Павлюк Катерина, гр.Тфб-1; ІІІ – Хрипко Анастасія, гр.ХТфб-1.
  • «Історія України» — Асауленко Олександр, гр.ХТфб-1; ІІ – Лаптєва Анастасія, гр.СПфб-1; ІІІ – Чепур Антон, гр.Тфб-1
  • «Географія» — Кикоть Вікторія, гр.ХТфб-2; ІІ – Наконечна Діана, гр.ХТфб-2; ІІІ – Жила Анна, гр.ХТфб-2

Протягом тижня у вестибюлі милувала око виставка  туристичних сувенірів «З усього світу», де були представлені найрізноманітніші вироби, привезені з різних куточків світу та спеціалізованої літератури «Туризм – відпочинок, спорт, пізнання».

Під час тижневика викладачами циклової комісії були проведені вікторини, перемогу у яких здобули: Ситник Анастасія, гр.Т-5 — «Цікава географія» та «Дива і таємниці туристичної України»; Чепур Антон, гр.Тфб-1 — «Як добре знаєш ти Європу?» та «Українська революція від А до Я». А між студентами ІІ і ІІІ курсу спеціальності «Туризм» відбувся бліцтурнір «Європа – наш дім», в якому перемогла команда групи Т-5,  «Туристи-оптимісти».

Для підтримки здорового способу життя студентів, профілактики асоціальних явищ, зміцнення здоров’я, нервово-психічного розвантаження, відбувся турнір баскетбольних снайперів. Серед хлопців найвлучнішим виявився студент групи ХТфб-1 Геча Ярослав, а серед дівчат – Підплета Аліна (група ХТ-12). Також викладачі фізичного виховання провели змагання за першість коледжу з волейболу. В запеклій боротьбі перемогу здобула команда студентів спеціальності «Харчові технології», ІІ місце – команда спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», ІІІ місце – збірна команда спеціальностей «Туризм», «Соціальна робота» та «Фінанси, банківська справа та страхування».

Емоційно-насичено пройшов Speaking Club на тему «English in my life», в якому брали участь студенти всіх спеціальностей.

Для студентів спеціальності «Туризм» директор туристичної компанії «Фламінго» Ольга Мушенко провела мітап на тему «Секрети професійного успіху», під час якого студенти ознайомилися із практичною стороною майбутньої професії, психологічними аспектами у роботі з різними категоріями клієнтів та складовими професійного успіху.

Циклова комісія вдячна активним студентам за участь у роботі тижневика і зичить  успіхів та нових звершень у навчанні та професійній діяльності.