На вході в Молодіжний Центр нас зустрічали представники #Команда_мрії_МРЦ і дарували оригінальні передбачення. За його кольором ми об’єдналися у дві команди.

Спершу знайомилися, розповідали про актуальні захоплення та очікування щодо заходу. Далі отримали завдання придумати назву команди, візуально її зобразити, обрати капітана, сформулювати слоган і презентувати її.

У результаті були створені дві команди – «Кицюньки» та «Сонце в кишені», що змагалися за першість у конкурсах та креативних завданнях, серед яких були:

  • Солодкий квест «Sweet Life». Гравці шукали, заховані в різних кімнатах #Будинок_мрії_МРЦ, цукерки різних видів та кольорів!
  • Креативне змагання «Лего Скелетона». Із 10 звичайних спагетин, трьох маркерів, метру клейкої малярного стрічки та наклейки Молодіжний Центргравці мали скласти найвищу вежу, яка б при цьому протрималася 3 секунди після сигналу про завершення її будівництва.
  • Гра «Мисливці за привидами». Учасники двох команд змагалися у полюванні на «надприродне» – мали збити м’ячем якнайбільше «кеглів» з зображеннями привидів.
    На завершення учасники спробували себе у ролі агентів 007: за 5 хвилин виконали «Місію нездійсненну».

У процесі її проходження гравці мали порахувати всі сходинки Молодіжний Центр, назвати всі країни, у яких побували учасники команди, «вишикуватися» без слів в ряд відповідно до дати народження, заспівати пісню в прямій трансляції в «Instagram» та зробити креативне командне фото!