14 жовтня – значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюванням серця мільйонів громадян нашої України. У цей день відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями – День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, створення Української повстанської армії та День захисника та захисниці.

На відзначення Дня українського козацтва, бібліотека коледжу 19 жовтня організувала патріотичний квест — гру «Україна – славний край козацький», щоб переконатися, що ми є нащадками славного козацького роду, що в наших жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків. Участь у квесті взяли студенти груп ПТфб – 3 та СП – 2. Студенти розділились на дві команди: «Дніпровські чайки» на чолі з командиром Завідним Павлом та «Файні козаки» — командир Красножон Максим.

Завдання квесту — скласти вислів про козаччину французького історика та мандрівника Гійома Левассера де Боплана: «Запорозьке козацтво – гордість української нації, найвищий злет у її віковічному розвитку». На станціях квесту команди давали відповіді на непрості й несподівані запитання, шукали відповіді у книжках, розв’язували кросворди та ребуси, згадували прислів’я та співали пісні.

Переможницею стала команда «Файні козаки», яка найкраще продемонструвала свої знання, винахідливість, талант та волю до перемоги. Адже недарма кажуть:

Сила кожного – в команді,

Сила команди – в кожному!