Черкаський комерційний технікум
НАКАЗ № 13
12.03.2020р. м.Черкаси
Про введення карантину
Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11 березня 2020 року № 1/9-154 та з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, убезпечення життя та здоров’я учасників освітнього процесу
НАКАЗУЮ:
1. Запровадити у технікумі карантин тривалістю три тижні – з 12 березня по 3 квітня 2020 року. Термін карантину може змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.
2. Заборонити відвідування технікуму студентами всіх форм навчання та проведення всіх масових заходів освітнього, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру на цей період.
3. Заборонити здобувачам освіти та співробітникам технікуму виїзд за кордон до країн з високим ступенем ризику зараження.
4. З 12 березня 2020 року перевести студентів на дистанційну форму навчання, а також переведення педагогічних працівників та науково-педагогічних на роботу в дистанційному режимі.
5. Керівникам структурних підрозділів: Вяткіній Т.Г. – заступнику директора з навчальної роботи, Гущиній А.В. – заступнику директора з виховної роботи, Овчаренко О.Г. – заступнику директора з адміністративно-господарської роботи, Табаченко Т.А. – головному бухгалтеру – організувати роботу своїх підлеглих на період запровадження карантину.
6. Заступнику директора з навчальної роботи Вяткіній Т.Г. розробити заходи щодо організації дистанційного навчання студентами та викладачів на період запровадження карантину.
7. Заступнику директора з виховної роботи Гущиній А.В.:
— здійснювати постійний контроль через класних керівників за станом здоров’я студентів, використовуючи всі засоби зв’язку;
— через класних керівників організувати проведення роз’яснювальної роботи щодо посилення контролю за місцем перебування студентів під час карантину та станом їх здоров’я;
— організувати проведення роз’яснювальної роботи серед студентів щодо обов’язкового звернення до лікувальних закладів з ознаками гострого респіраторно-вірусного захворювання;
— організувати проведення роз’яснювальної роботи серед студентів щодо обмеження відвідування розважальних закладів та місць скупчення людей на період карантину;
— провести роботу з метою недопущення приховування інформації про перебування за кордоном.
8. Заступнику директора з адміністративно-господарської роботи Овчаренку О.Г.:
— організувати протягом 12-13 березня проведення дезінфікуючих заходів в навчальному корпусі та гуртожитку;
— організувати щоденне провітрювання приміщень навчального корпусу ту гуртожитку, обробку місць загального користування дезінфікуючими засобами.
— за необхідності придбати та поповнити запас мийних та дезінфікуючих засобів.
9. Завідуючій навчально-виробничою практикою Маринич С.В. внести зміни в графік навчального процесу щодо проходження практики.
10. Медсестрі технікуму Килимистій О.В.
— підготувати ізолятор в гуртожитку для розміщення студентів з ознаками гострих респіраторних захворювань;
— щоденно здійснювати контроль за станом здоров’я студентів, що залишились в гуртожитку;
— щоденно проводити моніторинг за станом здоров’я персоналу, не допускати до роботи працівників з ознаками захворювань, про всі випадки повідомляти особисто.
11. Адміністратору ЄДЕБО Цьомі А.В. забезпечити постійне розміщення інформації про запровадження карантину, заходів протидії на офіційному веб-сайті технікуму.
12. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
13. Секретареві ознайомити вищеозначених осіб під розпис.
Директор копія вірна Л.О.Крикуненко