«В океані рідного народу відкривай духовні острови… Ті острови — то духовні скарби, витворені нашим народом протягом віків. У них — мудрість, сила і пам’ять народу».

Василь Симоненко

27.04 студенти групи ХТ-10-09-19 технологічного відділення на передодні головного свята на відкритій виховній годині поділились один з одним старими українськими традиціїями. Метою виховної години з теми: «Великдень єднає» є розширення знань студентів про Великоднє свято та один з найголовніших його символів – писанку, що дає змогу познайомити з легендами про писанки та символікою її знаків, та сприяє відродженню звичаїв та обрядів нашого народу.

Великдень для нас вийнятково Християнське свято з певними залишковими елементами з давніх слов’янських традицій. Одна з таких традицій — писанкарство. Писанки, крашанки, галунки – неодмінний атрибут свята: для їжі, ігр та подарунків близьким або коханим. Отже, Великдень — це день, який спрямований на очищення людської душі. То ж давайте звертатися до духовних джерел наших предків, до обрядів, звичаїв. Давайте звертатися до своїх витоків, щоб не загубити тієї ниточки, яка зв’язує нас із минулими поколіннями, щоб очистити й освятити свої душі.

Щиро вітаємо з прийдешнім святом ВЕЛИКОДНЯ!!!