Святкова весна  завітала не лише в Україну  а й до Комерційного технікуму. Традиційно студенти спеціальності «Харчові технології» в Чистий четвер приготували святкову композицію до Великодня, яку представили на загальний огляд для всіх студентів і працівників технікуму.

За народним звичаєм, Великодні паски, спечені з великою любов’ю, приносять радість і благодать тим, хто їх скуштує. У світле свято Воскресіння віра у добро й мир наповнить душу кожного, і своїми світлими почуттями хочеться ділитися з тими, хто поряд чи потребує нашої підтримки й допомоги.

Тож кожен святковий кошик, який увійшов до Великодньої композиції, створений студентами, викладачами і майстром виробничого навчання технологічного відділення, був наповнений щирими, добрими думками, бажанням якнайкраще втілити у вироби красу оздоблення і смакоту національних страв.

Святкові Великодні гостинці, які представлені на виставці, були приготовані з шляхетною метою: передати через волонтерських загін технікуму дітям-сиротам Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Теплий дім», таким чином подарувати їм частинку свого добра і милосердя, адже Великдень всіх єднає.