25 червня 2021 року у дружній родині Черкаського комерційного технікуму відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Випускний — одна з найбільш хвилюючих і пам’ятних подій в житті студентів, якої вони з нетерпінням чекають чи не з самого початку навчання.

Це свято було дорогим та пам‘ятним для випускників технікуму, тому що вони стали на крок ближче до довгого шляху під назвою «Доросле життя». Це свято молодості та краси, дружби та вірності, великих надій. Це і посмішка друзів, і сльози розставання, і гарне випускне вбрання, і спогади, і мрії.

З теплими та напутніми словами до випускників і їх схвильованих батьків звернулась директорка технікуму Людмила Олександрівна Крикуненко. Вона подякувала за те, що свого часу вони вибрали саме Черкаський комерційний технікум та побажала випускникам здійснення планів, реалізації задумів, а у майбутньому бути оптимістами і, незважаючи на життєві перешкоди, завжди йти до своєї мети.

Зі словами вітання до своїх студентів звернулись класні керівники груп: Башей Олексій Олексійович, Дрогоман Олена Анатоліївна та Мамчур Наталія Олексіївна.

Настала довгоочікувана мить – вручення випускникам дипломів, а також грамот за успіхи у навчанні та активну участь у житті технікуму. Наказ про закінчення навчання та отримання дипломів зачитали завідуючі відділеннями Хохлова Любов Михайлівна та Півненко Наталія Павлівна. Ми пишаємось тим, що 5 випускників отримали дипломи з відзнакою.

Диплом про отримання спеціальності для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного. Кожен із студентів займе своє особливе місце в історії технікуму.

Пісенні дарунки учасникам свята підготували заступник директора з виховної роботи Алла Василівна Гущина та студентки Ситник Анастасія і Василенко Діана.

Щиро вітаємо випускників зі святом і бажаємо наполегливості в досягненні мети, вдалого працевлаштування та особистого щастя! Нехай час, який був проведений разом із нами, назавжди залишиться у ваших серцях, а знання, що ви здобули, будуть вам у пригоді та сприятимуть у виборі життєвого та професійного шляху, допоможуть у досягненні задуманих цілей.

Маємо надію, що кожна молода людина, яка отримала диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання випускника Черкаського комерційного технікуму.

Хай вам щастить, дорогі наші випускники!