Прощавай, технікум,

Прощавай, альма-матер науки!

У дзвін малиновий найкращих років прощавай.

Вам солодко й гірко у цей день розлуки,

Шляхи перед Вами – найкращий із них вибирай

Ось і відчинилися двері нашого технікуму для студентів-випускників спеціальностей «Харчові технології» і «Туризм» у життєвий самостійний та професійний світ.

Гучними оплесками зустрічали випускників батьки, викладачі та гості свята. З вітальним словом до всіх присутніх на заході «Випускник 2019» звернулася директор технікуму – Крикуненко Л.О., зазначивши, що навчальний заклад пишається своїми випускниками, нехай знання, отриманні в технікумі, стануть запорукою нових здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у професійній діяльності.

Щирі слова подяки від випускників звучали на заході адміністрації, викладачам, керівникам практики, класним керівникам та всім тим, хто був поруч із студентами протягом років навчання.

Від імені класних керівників до випускників звернулася Назаренко І.Л., яка згадала цікаві моменти із студентського життя групи та побажала сміливо йти до поставленої мети, долаючи перешкоди, відкривати нові горизонти, знайти своє місце на рідній землі.

Звернулися до випускників із вітальними словами і найрідніші люди – батьки, побажавши дітям щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії.

Випускникам дипломи вручають,

І на стежинку життя проводжають.

Щасливої дороги, рясного дощу, яскравого сонця при виході у великий світ, дорогі наші випускники!