Що вам спадає на думку, коли ви чуєте слово «музей»? Класична картинка: експонати під склом, таблички з написом «Руками не чіпати!», тиша в залі…

Саме так вважали і студенти Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу, але ми спробували змінити їх думку щодо музейних закладів.

21 вересня студенти, що проживають у гуртожитку разом з викладачем Тищенко О.Л. здійснили віртуальну мандрівку незвичайними музеями України і світу, які точно не змусять нудьгувати.

В Україні діє більше 500 музеїв, серед яких є досить незвичайні, зокрема музей сала, туалету, сну і навіть музей тролейбусного талончика. Відвідування таких нестандартних музеїв та їх експонатів допоможе цікаво провести час, отримати яскраві враження та змінити  уявлення про похід до музею.