Студенти Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу під керівництвом викладачів Тищенко О.Л. та Бондар С.В. долучилися до участі в ХІ Всеукраїнській олімпіаді від освітнього проекту «На Урок» з начальної дисципліни «Географія» та показали гарні результати. Всі учасники олімпіади отримали електронні сертифікати. Переможці були нагороджені дипломами: ІІ ступеня – студентка групи ХТфб-5 Гончаренко Софія та студенти групи Т-5 Карнаухов Володимир, Троян Денис, Ситник Анастасія, Гриб Катерина, Огієнко Наталія, Шустрова Айя, Ільчук Анна, дипломами ІІІ ступеня – студентка групи Тфб-3 Степаненко Ірина та групи ХТфб-6 Довгенко Кіра.

Головною метою проведення даної олімпіадиф було зацікавити студентів навчальною дисципліною, підвищити мотивацію до навчання, стимулювати використання інформаційних технологій в освітньому процесі та надати можливість студентам перевірити свої знання.

Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії та впевненості у подальших конкурсних випробуваннях!