Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади з географії!!!

 

От і завершилася восьма Всеукраїнська олімпіада від освітнього проекту «На Урок», яка тривала з 25 січня по 28 лютого. Цього разу до активності долучилася велика кількість українських закладів освіти, від яких було зареєстровано понад півмільйона учасників!

Зручний віртуальний формат, миттєве ознайомлення з результатом, відповідність програмі та безкоштовна участь зробили онлайн-олімпіаду цікавим та доступним способом перевірки знань для сотень тисяч українських учнів та студентів.

Студенти Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу під керівництвом Тищенко Ольги Леонтіївни також долучилися до участі в олімпіаді з начальної дисципліни «Географія» та показали дуже гарні результати. Дипломами ІІІ ступеня нагороджені студенти групи Т-5 Карнаухов Володимир та Гайдамака Роман, дипломами ІІ ступеня – студентки групи Т-5 Ситник Анастасія, Гриб Катерина, Макаренко Світлана, Огієнко Наталія, Шустрова Айя та групи ХТфб-2 Шарова Анастасія, дипломом І ступеня студентка групи СПфб-1 – Лаптєва Анастасія.

Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії та впевненості у подальших конкурсних випробуваннях!