Вітання від профспілки учасників студентської наукової конференції.

Наука значно полегшує наше життя, служить на благо людства і об’єднує людей в прагненні зробити світ кращим. Щоб вшанувати працю вчених і наукових співробітників, в Україні був заснований День науки. Щорічно це свято відзначається в третю суботу травня.

Традиційно, у Черкаському комерційному технікумі відбулася студентська наукова конференція, присвячена Дню науки в Україні.

До участі в конференції залучились студенти всіх спеціальностей.  У роботі секційних засідань взяли участь 26 учасників. Всі доповіді були цікавими, змістовними та актуальними.

За участь у студентській науковій конференції кожен учасник отримав грамоту, а від профспілкової організації технікуму – приємний подарунок.

Бажаємо нашим студентам-профспілчанам подальшої плідної праці та наукових досягнень.