Щорічно в першу неділю жовтня всі ті, кому особливо вдячні за мудрість, душевну теплоту і щедрість, святкують своє професійне свято – День працівників освіти. Цей день – свято для всіх тих, хто шанує роботу педагога, тренера, вихователя, наставника молодого покоління.

Професія педагога є унікальною, тією, що дозволяє людству відтворювати себе в наступному поколінні. Бути педагогом – велике мистецтво і щоденна жертовна праця. Адже лише цю професію обирають серцем і залишаються вірними їй на все життя.

Тож, на честь цього свята, Рада гуртожитку Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу щиро вітає своїх викладачів і всіх працівників коледжу, і бажає: міцного здоров’я, родинного щастя, творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай ваша доброта, мудрість та витримка цінуються, ваші серця будуть, як завжди, відкритими і чесними, ваші думки – добрими, ваші справи – успішними. Миру вам і злагоди !!!