Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Сердечно вітаю зі світлими і радісними святами Нового року та Різдва Христового! Ці свята — особливі!

Щоразу Новий рік — це точка відліку, від якої ми починаємо наше нове, краще життя!

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Тож нехай він стане для всіх нас роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень, благополуччя та процвітання.

Бажаю, щоб для кожного з нас цей рік став кращим з кращих, приніс міцне здоров’я, достаток, багато радісних днів. А для нашого загального колективу – Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу — хай він буде роком справжнього освітнього та фінансового злету, результати якого відчує кожен!

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму, прихильності долі, підтримки колег і близьких. Нехай Новорічні свята принесуть у Ваш дім достаток і мир, а Різдвяні вогні сповнять Ваше серце радістю й натхненням.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою та найщирішими вітаннями

директор коледжу Людмила Крикуненко