1-го грудня відзначається Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІдом та День порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми. ВІЛ-інфекція – це соціально небезпечне інфекційне захворювання, що розвивається внаслідок інфікування вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ). Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти і усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань піклуватися про власне здоров’я і здоров’я інших.
За підтримки БО «100% життя», в холі закладу студенти та працівники отримали від волонтерів проспекти з інформацією про те, що таке ВІЛ/СНІД, як від нього вберегтись та засоби контрацепції для безпечної сексуальної поведінки.
З метою інформування студентів про ВІЛ/СНІД викладачі спеціальності 231 Соціальна робота Відьменко М.О. та Башей О.О. провели в коледжі цикл заходів:
— Вікторину: «Що ти знаєш про ВІЛ?»;
— Тренінг «10 запитань про ВІЛ. Міфи та факти», який провела для студентів спеціальності «Соціальна робота» Олена Мороз, фахівчиня ГО «Перехрестя»;
— Інформаційно-профілактичну годину «Що потрібно знати про ВІЛ/СНІД?» для мешканців гуртожитку.
Отже, якщо ти інформований – значить озброєний!