Вчитися, мріяти, діяти.

З ентузіазмом, оптимізмом, захопленням.

Богдан Гаврилишин.

Цьогоріч українці вперше відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас вшановуючи пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина.

«Проживши три чверті свого життя поза межами України, я завжди і всюди представлявся: «Богдан Гаврилишин, українець», − не маючи навіть українського паспорта, автор «Декларації відповідальності людини» Богдан Дмитрович Гаврилишин невтомною працею та активною суспільною діяльністю впродовж усього життя боровся за кращу долю для рідної України.

Працюючи на світовому рівні як член Наглядової ради Міжнародної академії мистецтва та науки ще 10 років тому Богдан Гаврилишин дійшов висновку, що світ не є здоровий і що для того, щоб змінити ситуацію, потрібно брати на себе відповідальність на всіх рівнях. У 2014 році Гаврилишин створив Декларацію відповідальності людини, яка складається з 15 пунктів.

І саме з нагоди Дня відповідальності людини студенти гуртожитку Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу ініціювали челендж  «#я_відповідальна_людина».