14 лютого – Міжнародний день дарування книг. Цей день об’єднує всіх, хто любить читати і дарувати друковане слово.

Мета цього свята – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

З нагоди Міжнародного дня дарування книг в бібліотеці Черкаського коледжу харчових технологій та бізнесу стартувала акція «Подаруй бібліотеці книгу».

Бібліотечні полиці поповнились різноманітними творами художньої літератури, збірками поезій, підручниками та посібниками.

Бібліотека Черкаського коледжу харчових технологій та бізнесу висловлює щиру подяку адміністрації коледжу і особисто директору Крикуненко Людмилі Олександрівні за цінні подарунки – ноутбук і мультимедійний комплект, які допоможуть нашим читачам реалізовувати свої інформаційні потреби.

Ми безмежно вдячні всім за подаровані книги, за сюрпризи, за емоції, за прихильність до бібліотеки, за добру справу. Впевнені – книги та нове обладнання стануть важливою частиною фонду нашої бібліотеки, допоможуть у забезпеченні освітнього процесу і обов’язково знайдуть свого читача.

Акція закінчилась, але бібліотека і надалі буде вдячна всім, хто виявить бажання подарувати книги.