З метою розширення  та поглиблення  знань студентів про історичне минуле нашої держави;  виховання  почуття патріотизму, національної гідності, любові до рідного краю; розвитку активної громадянської  позиції  щодо територіальної цілісності та єдності держави  19 жовтня 2021 року  у Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу викладачем Мальованною Т.П. було проведено відкриту виховну годину на тему: «З Україною в серці» для студентів гр. ХТфб-3 спеціальності 181 Харчові технології.

На заході перед студентами виступила гостя — поетеса, художниця, член  Національної спілки письменників України  Катерина Вербівська. Вона прочитала свою поезію про Україну, наголосила студентам про славну історію українського народу та його велику любов до своєї землі, Батьківщини.

 

Бібліотека коледжу підготувала виставку «З Україною в серці». Де були представлені книги та матеріали, які демонструють велич, красу та силу багатовікової історії нашої держави.

 

Тож пам’ятаймо, що людина без почуття національної гідності, без збереження національної пам’яті втрачає Богом дану індивідуальність та унікальність. Наш святий обов’язок – шанувати батьків, берегти рідну землю, вивчати та плекати все українське – мову, історію, культуру і традиції.