Студенти ЧКТ спеціальності «Соціальна робота» відвідали КЗ «Черкаський обласний спеціалізований Будинок дитини» Черкаської обласної ради. За доброю традицією у технікумі, на передодні новорічних свят допомогти дітям цього закладу відгукнулась  велика кількість студентів та викладачів. Були зібрані іграшки, одяг та взуття для дітей сиріт, які по тій чи іншій причині попали до спеціалізованого закладу. Тому до Будинку дитини ми прийшли не з пустими руками, а принесли велику купу потрібних речей.

Дітки нас зустріли з посмішкою. Всі маленькі та усміхнені карапузики були щасливі. Як приємно дивитися коли діти посміхаються, а найголовніше те що ти можеш щось зробити для цих дітей – аби вони були хоча б трішки щасливішими.

Студенти мали змогу поспілкуватись з спеціалістами закладу, які розповіли про особливості своєї роботи: як відбувається  соціальна і психологічна адаптація, набуття трудових навичок і почуття відповідальності. Розповіли про особливості роботи з дітками закладу. Наразі там перебуває 70 дітей (заклад розрахований на 100 осіб). Має 10 груп, в т.ч. 1 – для дітей-інвалідів з важкою патологією центральної нервової системи, приймально-карантинну групу, ізолятор, лікувально-реабілітаційні кабінети: фізіотерапевтичний, маніпуляційний, кабінет щеплень, масажу, ЛФК, 3 – логопедичні групи. Працівники Будинку дитини роблять все можливе, щоб підтримати та допомогти цим дітям.

Залишивши цей заклад, ми зрозуміли, що обов‘язково ще повернемось для того щоб ще раз побачити посмішку цих дітей та підтримати їх.