В рамках програми І Спортивних ігор Черкаської області серед навчальних закладів типу: коледжі, технікуми 11 травня 2017 року на майданчику зі штучним покриттям Асоціації міні футболу м. Черкас відбулися змагання з міні-футболу серед юнаків, в яких взяла участь і збірна команда нашого технікуму. До складу команди увійшли: Передерій Олексій – капітан команди, Масло Дмитро, Назарін Олександр, Кокарев Михайло, Ворнік Денис, Пітірімов Владислав, Паночишин Вячеслав, Краснощокий Роман, Серлюк Олександр, Дмитренко Едуард, Сивак Борис, Мельниченко Максим, Іванов Руслан.

Турнір пройшов у запеклій, безкомпромісній боротьбі, кожний матч тримав у напрузі, як вболівальників так і тренерів команд. Слід відзначити, що рівень підготовки всіх команд учасників (технічний, тактичний, фізичний) доволі високий та приблизно однаковий, тому відчайдушна боротьба велась за кожний клаптик футбольного поля, кожний забитий м’яч та кожне очко.

Наша команда під керівництвом викладача Мироненка Ю.Г. вважалась, і не безпідставно, одним із фаворитів турніру і реально претендувала на перемогу в цих змаганнях. Скажемо відверто не поталанило, ми зайняли почесне ІІІ місце, хоча розраховували на кращий результат.