Велич кожного краю — в людях, які тут живуть. І особливо в тих людях, котрі своїми справами зробили внесок у розвиток науки, культури. Україна подарувала світові не одне відоме ім’я. Серед них — державні діячі та підприємці, науковці та інженери, архітектори та художники, письменники, композитори та музиканти, діячі театру та кіно.

25 січня в читальній залі бібліотеки Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу відбулась профорієнтаційна гра «Знайомтесь: видатні українці». Зустріч зі студентами груп ХТфб-3, Тфб-1 та Тфб-4 проходила у вигляді гри «Брейн-ринг».

Мета гри — познайомити студентів з видатними українцями, їх життєвим шляхом та професією, яку наші видатні земляки обрали на початку свого життя.

Студенти розділились на дві команди «Розумники» та «Прометеї». У ході гри кожна з команд отримувала запитання, що стосувалося вибору професії видатних українців. Виявляється, що багато українців, тих, хто досяг висот професійної майстерності та здобув визнання в світі, теж на початку вибирали професію ніяк не пов’язану з працею життя.

Команда «Розумники» лише на один бал випередила команду «Прометеї».

Бажаємо вам займатись тим, що цікавить та приносить радість, а приклад наших видатних земляків нехай слугує вам і надихає на нові звершення.