1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Це день, коли на перший план виходить інформування населення про проблему ВІЛ/СНІДу, зокрема, як попередити інфікування через обрання альтернативних шляхів поведінки (безпечна сексуальна поведінка, ведення здорового способу життя тощо) та виховання толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей у суспільстві.

Нині в Україні епідемічна ситуація з ВІЛ-інфекції залишається напруженою – продовжується її поширення серед населення, зростає кумулятивна кількість ВІЛ-інфікованих осіб і хворих на СНІД. 90 095 хворих на СНІД та 40 554 померлих від захворювань, зумовлених СНІДом, зареєстровано в Україні станом на жовтень цього року.

Саме тому, волонтери ЧКТ, за підтримки Черкаської благодійної організації ЛЖВ «Від серця до серця», нагадали студентам технікуму, що потрібно піклуватись про своє здоров‘я та думати про наслідки небезпечної поведінки.

В холі закладу студенти та працівники отримали від волонтерів проспекти з інформацією про те, що таке ВІЛ/СНІД, як від нього вберегтись та засоби контрацепції для безпечної сексуальної поведінки. Адже, якщо ти інформований – значить озброєний!