Шановні студенти!

На сьогоднішній день епідемічна ситуація в Україні поступово погіршується.

Наразі ми очікуємо поширення небезпечного штаму «Дельта», який зареєстрований більше, ніж у 135 країнах світу.

В зв`язку з поширенням короновірусної хвороби COVID-19 всі зіткнулись з певними обмеженнями, проте, ми пересвідчилися, що дотримання базових правил епідеміологічної безпеки допомагає втримати ситуацію під контролем і навчатись в звичному режимі.

На жаль, пандемія ще не завершилася.

З метою створення безпечного середовища для проведення освітнього процесу в умовах пандемії Covid-19 Черкаський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу застосовує різні протиепідемічні заходи, багато з яких вже вам відомі і довели свою ефективність.

Але всього цього може виявитися недостатнім у разі відсутності усвідомленого ставлення всіх учасників освітнього процесу до власного здоров’я.

На сьогодні в усьому світі єдиним надійним і дієвим методом боротьби з коронавірусною інфекцією є вакцинація.

Вакцини, якими проводяться щеплення у нашій державі, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я, є безпечними та ефективними у формуванні імунітету.

Станом на 12 жовтня 10% всіх студентів пройшли вакцинацію! У викладачів цей показник становить 84%.

Шановні студенти, Ви складаєте найбільшу частку колективу. Однак у межах усієї спільноти ЧФКХТ вакцинацію пройшли лише 4,2% студентів.

Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися.

Україна розпочала п’ятий етап вакцинації. Всі охочі можуть вакцинуватись у найближчому пункті щеплень чи центрі масової вакцинації. Щеплення — добровільні й безоплатні. Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

Тож закликаємо всіх учасників освітнього процесу: не будьте байдужими до власного здоров’я!

Вакцинуйтеся, аби вберегти себе та своїх близьких від цієї недуги та її страшних наслідків!

Скористайтеся будь-якою можливістю, звертайтеся до лікувального закладу або центру масової вакцинації.

Всі ми цінуємо можливість навчатися наживо в коледжі. І це можливо навіть в умовах пандемії, якщо кожен буде готовий докласти належні зусилля.

Вакцинація в час появи нових штамів коронавірусу — найнадійніший засіб для створення безпечного середовища в межах коледжу. Тому ми просимо з розумінням та відповідальністю поставитись до зазначених вимог.

СКАЖИ ТАК ВАКЦИНАЦІЇ!!!

З повагою, адміністрація ЧФКХТБ