21 січня 2020р. з метою виховання толерантного ставлення до соціокультурних надбань українців, активізації громадської позиції та формування почуття незалежності до українського народу було проведено відкриту виховну годину в гр. ПТ-5,ПТ-8,СП-13 з нагоди особливої дати – Дня Соборності України.

День 22 січня 1919р. увійшов до національного календаря як визначне державне свято. Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й моральний імператив берегти світлу пам’ять незліченних жертв, протягом віків принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.

На захід був запрошений гість, громадський діяч, ветеран війни на Сході України, волонтер, доброволець Гаркуша Богдан Валентинович, який розповів студентам про важливість єдності українського народу на сучасному етапі розвитку нашої країни.

Виховна година «День Соборності  України» надовго запам’ятається всім  присутнім та учасникам емоційним піднесенням, цікавою інформацією та змістовним і приємним спілкуванням із справжнім патріотом України  Богданом Гаркушею.