Головна » Новини » «Кар’єра стартує сьогодні»: профорієнтаційний воркшоп для успішного майбутнього

«Кар’єра стартує сьогодні»: профорієнтаційний воркшоп для успішного майбутнього

Фахівці Черкаської філії Черкаського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний воркшоп для студентів коледжу під назвою «Кар’єра стартує сьогодні», спрямований на допомогу учасникам у визначенні професійних пріоритетів та плануванні подальшого шляху.

Ініціативу реалізували стейкхолдери та провідні фахівці філії: фахівець з профорієнтації Мироненко Тетяна Валеріївна та практичний психолог Ружина Яна Вікторівна.

Учасники воркшопу мали змогу поглибити свої знання про сучасний ринок праці та отримати практичні інструменти для самоаналізу.

У ході заходу було обговорено методики ефективного самопізнання та оцінки власних здібностей, складання індивідуального плану кар’єрного зростання, особливості психологічної готовності до змін у професійному житті.

За словами організаторів, головною метою заходу було не лише інформування, але й надання мотивації та підтримки. Фахівці Центру зайнятості підкреслили важливість свідомого підходу до вибору професії, особливо в умовах динамічного ринку праці. Учасники активно долучалися до обговорень, виконували практичні вправи та отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

© 1963 - 2025 Черкаський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу

На платформі WordPress / Тема Academica WordPress від WPZOOM