3 жовтня в Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу відбулося гостьове практичне заняття для студентів спеціальності 181 Харчові технології.
Гостьове практичне заняття дозволяє поєднати теоретичні знання з реальними прикладами та показати здобувачам освіти актуальні аспекти професії, сформувати практичні вміння та навички, які є затребуваними на ринку праці, а також налагодити зв’язки з майбутніми роботодавцями.
Заняття проходило у форматі майстер-класу від шеф-кухаря закладу ресторанного господарства нашого міста Ростислава Дорофеєва. Тема майстер-класу – «Технологія приготування страв з червоного м’яса (телятини та свинини)».
Під час заняття студенти побачили:
- процес маринування та просолювання м’яса;
- правила, особливості теплової обробки та таймінгу стейків з телятини та реберець з свинини;
- гармонійне поєднання основної страви з гарнірами;
- дизайн тарілки при подачі з використанням авторських соусів, зелені та крафтових спецій.
Дякуємо викладачам Постиці І.А. та Дорофей О.В. за організацію цікавого для майбутніх технологів заняття та шеф-кухарю Ростиславу за те, що поділився своїм реальним досвідом, знаннями та кращими практиками приготування м’ясних страв.





